Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Azerbaycan tıp’ın da mücizevi bir olay: “Bir çocuğa en büyük hediyye ona sağlığını bağışlamaktır!”

Okunma: 1297

11.09.2017 13:35

Facebook'ta Paylaş

Jüvenil romatoid artritin (JRA), çocukluk çağının en sık görülen kronik romatolojik hastalığıdır. Hastalığın belirtileri arasında dizler, ayak ve el bileği, çenede şişme, kızarıklık ve eklem yüzeyinin bozulması vardır. Jüvenil romatoid artrit hastalığının tedavisinin Azerbaycanda fealiyyetde bulunan Biyolojik Tedavi Kliniyinde mümkün bulunmaktadır. Ancak tedavi olmayanlarda hastalık seyrinin kötüleşe bileceği ifade ediliyor.

Jüvenil romatoid artrit, kalıcı olabilen eklem iltihabi ile ortaya çıkan kronik bir hastalıktır ve 100 bin çocuktan 15-20’sinde görülür. Hastalık çok değişik tablolarla seyrettiği için hastalığın tanısı oldukça zordur ve genellikle başka hastalıklarla karıştırılır. Çünki çocuklarda kronik hareket kısıtlılığı yapan en önemli nedendir. 

“Jüvenil romatoid artritt”en eziyet çeken bir çocuk Biyolojik Tedavi Kliniyinde nasıl sağlığına kovuşuyor, hep birlikde izlemek şansı kazana biliriz:

Biyolojik Tedavi Kliniği "Jüvenil romatoid artriti hastalığı ağrılarını aradan kaldırmayı değil, hastalığın kökünden tedavisini dikkatlara sunuyor...


VOİCEPRESS.AZ

Etiketler: Azerbaycan, Biyolojik Tıp
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin